Načítání

Zadejte hledaný text

5 inspirací do obývacího pokoje

Obývací pokoj vás začal nudit a hledáte novou inspiraci? Pravý čas na změnu! Podívejte se na 5 jednoduchých inspirací, které promění váš domov.

Závěsné křeslo

Jaká věc každého pozitivně upoutá po příchodu domů? Přece závěsné křeslo! Garantujeme, že se o něj členové rodiny i návštěva ještě poperou. Variant je spousta. Závěsná křesla pořídíte s masivním kovovým stojanem nebo se zavěšením do stropu. Oblíbíte si ho vy, děti i každá návštěva.

Bar po ruce

Bar v obývacím pokoji je praktický a zároveň poslouží jako zajímavá dekorace. Buďte styloví! Na domácí bar patří kvalitní láhve např. karibský rum, whisky nebo Martiny. K tomu shaker, pěkné skleničky, apod. Díky baru po ruce obsloužíte i nečekanou návštěvu, aniž byste museli opouštět místnost a s tím i plodnou konverzaci.

Vyprávějte příběh

Drobné zaprášené suvenýry schovejte do komody. Moc doplňků prostor zahlcuje a zaprášené věci nemá nikdo rád. Místo toho si pořiďte fotorámečky různých barev a velikostí, do kterých můžete vložit kousek sebe. Zkuste se nad fotkami zamyslet a povyprávět s nimi nějaký příběh, nad kterým se každý den usmějete a můžete ho povykládat i návštěvě. Máte hned barevné zajímavé oživení a záživnou historku.

Krb do každého domova

Oheň, vášeň, relax, teplo. Dnes už může být krb součástí každé domácnosti bez ohledu na to, jestli máte, nebo nemáte komín. Do každého bytu pořídíte stylový bio krb nebo elektrický krb, se kterým můžete rozjet úplnou romantickou parádu. Oproti klasickým krbům jsou pořizovací ceny více než desetkrát nižší. Navíc dnešní moderní krby na bio líh nebo elektřinu už jsou tak designově vyspělé, že je rozhodně nikdo nemůže nazvat kýčem, jako tomu bylo kdysi.

Výrazná sedačka

Už dávno neplatí, že by sedačka měla být fádní a šedá, aby na ní nešly vidět fleky. Dnešní materiály se skvělé čistí, díky čemuž se sedačka stává designovou záležitostí. Vyberte barvu, se kterou rozbijete všednost každodenního dne! Pořádnou dávku inspirace dostanete v nábytku XXXLutz, kde se designovými sedačkami zabývají. Tip na závěr: zapomeňte na zaskládanou pohovku spoustou polštářků. Sedačka musí přímo vybízet k tomu, abyste si na ni sedli.

Zanechat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *