Načítání

Zadejte hledaný text

Vtipný nábytek: originál vs. naprostý nevkus

V dnešním článku se blíže podíváme na vtipný nábytek a originální interiérové doplňky. Vybrali jsme exempláře, které stojí za to, ačkoliv některé jsou opravdu nevkusné. Nicméně jsou také vtipné, nápadité a velmi originální.

Sedačka, se kterou se kreativně vyřádíte

Před sebou budete mít spoustu kvádrů a hranolů, které se liší svými rozměry a také materiálem. Výsledek tak bude zcela ve vaší režii. Dejte si práci a poskládejte co největší designovku. Uspořádejte turnaj, ve kterém zvítězí ten, kdo sestaví tu nejpěknější sedačku. Díky tomu zabijete hned dvě mouchy jednou ranou. Získáte originální pohovku a ještě se při tom skvěle pobavíte.

Zdroj: www.fresshome.com

Křeslo nebo ruka?

Dalším módním výstřelkem je tato ruka, tedy křeslo. Nevíme, jak se v něčem takovém vlastně sedí, ale dvakrát pohodlné to asi nebude. Na druhou stranu budete mít kus nábytku ve tvaru obrovské ruky, který se navíc dodává v naprosto šílených barvách. Pokud máte děti, tak ty TO prostě budou milovat. Do obývacího pokoje takový nábytek úplně nepatří, ale klidně ho může mít vaše ratolest ve svém dětském pokoji.

Zdroj: www.homemag.cz

Stůl pro opravdové fajnšmekry

Pokud jste fanoušky zemědělské techniky, tak vás určitě zaujme tento stůl. Kus nábytku, který je kombinací dřeva a traktoru. Stůl určitě nepůsobí nevkusně, ale asi si jej pořídí pouze zarytí fanoušci industriálního stylu. Nicméně v případě, že hledáte něco originálního, něco co vašemu domovu schází, tak s tímto stolem rozhodně nešlápnete vedle.

Zdroj: www.smithersofstamford.com

Stojan na noviny, co vypadá jako VW Transporter

Na začátku článku jsme vám slíbili, že se podíváme na nábytek a rovněž interiérové doplňky. Tento stojan na noviny není až tak neobvyklý. Rozhodli jsme se jej zařadit spíše z toho důvodu, že jde o něco, co by ve velké části domácností hledalo stěží jakékoliv využití. Většina z nás upřednostňuje spíše brouzdání po internetu a noviny tak jsou záležitostí starší generace. Ale pokud stále upřednostňujete tištěná média a zároveň jste fanouškem VW Transporter, potom je tento stojan jasnou volbou.

Zdroj: www.nabytek-helcel.cz

Objevili jsme toho samozřejmě daleko více. Některý nábytek byl i přes své netradiční provedení velmi povedený, jiný byl doslova a do písmene bizár na N-tou. Například postel, která připomíná sandwich, pohovka s ne moc povedenou replikou tygří hlavy, skříň ve tvaru krávy a takto bychom mohli pokračovat dál a dál.